Vodoliečba


Ocean de Luxe


Hydromasážna vaňa s inteligentnými funkciami. Riadená počítačom a dotykovou obrazovkou pre výber jednotlivých funkcií. Automatické napúšťanie vane na požadovanú teplotu a nastavenú hladinu vody. Automatické spustenie procedúry po nastúpení pacienta do vane a následne priebeh naprogramovanej procedúry. Po jej ukočení a vystúpení pacienta z vane aické vypustenie a preplach čerpadla a všetkých zón.Ocean Forte


Hydromasážna vaňa s inteligentnými funkciami. Riadená počítačom a dotykovou obrazovkou pre výber jednotlivých funkcií.


- plne aizované napúšťanie vody do vane s elektronickou reguláciou teploty

- aické miešanie vody pri napúšťaní

- dve výšky hladiny pre aické zastavenie napúšťania vody

- plne aicky riadený proces podávania procedúr

- aická regulácia teploty vody počas procedúry

- aická regulácia výšky hladiny vody

- plne aické vypúšťanie vane, armatúr a čerpadla

- hlasová komunikácia

- záznam o prevádzke vaneLaguna


je ideálnou súčasťou vybavenia fitness centier, rehabilitačných stredísk, kúpeľných zariadení. Je vhodným doplnkom masážnych salónov a športových zariadení. Vysoko efektívny masážny a relaxačný účinok ju priam predurčuje pre využitie v hoteloch, rekreačných zariadeniach, ale aj v domácnostiach.


Výrobok sa dodáva v týchto prevedeniach:

- Laguna

- Laguna Plus

- Laguna Bubble

- Laguna Plus BubbleLaguna Tornado


Hydromasážna vaňa s inteligentnými funkciami. Riadená počítačom, ovládaná dotykovou obrazovkou. Automatické napúšťanie vane na požadovanú teplotu a nastavenú hladinu vody. Automatické spustenie procedúry po nastúpení pacienta do vane a následne priebeh naprogramovanej procedúry. Po jej ukočení a vystúpení pacienta z vane aické vypustenie a preplach čerpadla a všetkých zón.
Casade


Sedacia vírivá kúpeľ CASCADE je výrobok určený predovšetkým k masáži dolných končatín. Je však konštrukčne prispôsobený tak, že okrem toho umožňuje čiastočne i masáž vertebrálneho ústrojenstva. Vírivý účinok kúpeľa je vhodný pri ošetrovaní stavov po úrazoch, po zápaloch, pri poruchách nervového zásobovania a pri stavoch po vyčerpaní nervovosvalového aparátu končatín. Možno ho tiež využiť pri regenerácii organizmu po nadmernej fyzickej záťaži, napr. po športových výkonoch a pod.
Coral / Coral Lymfo


Vírivý kúpeľ na horné končatiny CORAL/CORAL LYMFO je výrobok určený predovšetkým k masáži horných končatín. Vírivý účinok kúpeľa je vhodný pri ošetrovaní stavov po úrazoch, po zápaloch, pri poruchách nervového zásobovania a pri stavoch po vyčerpaní nervovosvalového aparátu končatín. Možno ho tiež využiť pri regenerácii horných končatín po nadmernej fyzickej záťaži, napr. po športových výkonoch a pod.
Lastura / Lastura Profi


sa požíva pre vodoliečebné procedúry dolných končatín pri poúrazových stavoch, zápaloch, poruchách nervového systému, stavoch vyčerpania nervovosvalového aparátu dolných končatín a pri regenerácii po nadmernej záťaži.